Pompy ciepła

Co zyskasz dzięki zamontowaniu pompy ciepła?

Pompy ciepła to coraz popularniejsza alternatywa dla tradycyjnych systemów ogrzewania domu. Nie chcesz już wydawać pieniędzy na gaz lub paliwa stałe, a obsługa kotła lub pieca jest dla Ciebie męcząca? Wybierz pompę ciepła – to bezobsługowe urządzenie, które korzysta z odnawialnych źródeł energii. To najlepszy sposób, by żyć bardziej ekologicznie i oszczędnie!

Czy wiesz, że na montaż pompy ciepła możesz otrzymać dofinansowanie? Pomożemy Ci je zdobyć – skorzystaj z naszego wsparcia na etapie wypełniania wniosku i dalszych formalności.

Sprawdź, jak działa pompa ciepła

W naszej działalności zwracamy dużą uwagę na to, by nasi klienci wiedzieli, w co inwestują. Dzięki temu mogą od razu zacząć korzystać ze wszystkich zalet instalowanych przez nas systemów.

Pompa ciepła to urządzenie, które możesz wykorzystać na kilka sposobów. Podstawą jej działania jest pobieranie ciepła z otoczenia – powietrza lub gruntu, w zależności od rodzaju pompy. Energia cieplna trafia tam, gdzie jest potrzebna – bez strat ciepła, spalin i dodatkowej infrastruktury.

Dowiedz się, jakie funkcje może pełnić pompa ciepła w domu lub firmie!

Ogrzewanie grzejnikowe – pompa ciepła może podgrzewać wodę, która jest wtłaczana do grzejników w poszczególnych pomieszczeniach.

Ogrzewanie podłogowe – pompy ciepła doskonale współpracują z wodnym ogrzewaniem podłogowym, zapewniając ciepło i komfort.

Podgrzewanie wody – pompy ciepła zapewniają optymalną temperaturę ciepłej wody użytkowej.

Klimatyzacja – pompy ciepła mogą pracować także w odwróconym cyklu i schładzać powietrze w pomieszczeniu.

Jak przebiega proces instalacji pompy ciepła?

Audyt

Sprawdzimy warunki w miejscu montażu i ocenimy, jakiego rodzaju pompy ciepła potrzebujesz.

Umowa

Dbamy o to, by nasi klienci czuli się bezpiecznie. Podstawą do tego jest umowa, dzięki której wiesz, za jakie usługi płacisz.

Projekt

Dostosujemy projekt instalacji do warunków w Twoim budynku. Dzięki temu cały system będzie działał sprawnie i wydajnie.

Instalacja

Wykonamy dla Ciebie całość prac związanych z montażem pompy ciepła. Zadbamy o to, by instalacja była bezpieczna i działała bezobsługowo.

Podłączenie

Pompa ciepła jako element CO, ogrzewania podłogowego lub instalacji wodnej? Podłączymy ją tak, aby dać Ci jak najwięcej możliwości wykorzystania energii cieplnej.

Umowa

Dbamy o to, by nasi klienci czuli się bezpiecznie. Podstawą do tego jest umowa, dzięki której wiesz, za jakie usługi płacisz.

Instalacja

Wykonamy dla Ciebie całość prac związanych z montażem pompy ciepła. Zadbamy o to, by instalacja była bezpieczna i działała bezobsługowo.

Wsparcie

Montaż pompy ciepła to inwestycja na lata. To zrozumiałe, że na każdym etapie możesz mieć pytania i wątpliwości. Jesteśmy po to, by pomóc Ci je rozwiać!

Sprawdź, jak działamy

Od mikroinstalacji po duże inwestycje – pracujemy dla klientów prywatnych, zakładów pracy oraz jednostek samorządowych.
Chcesz zobaczyć, jak może wyglądać instalacja fotowoltaiczna, magazyn energii, pompa ciepła lub kolektory słoneczne w Twoim budynku? Zobacz przykłady naszych realizacji.

Opinie

Lukasz FrycLukasz Fryc
12:52 18 Dec 22
Z czystym sumieniem mogę polecić! Wszystkie prace robione zgodnie ze sztuka, bardzo szybko i profesjonalnie. 2 instalacje fotowoltaiczne zrobione u mnie i kilkanaście dla znajomych. Wszyscy pod wrażeniem! Kolejną inwestycję tym razem w pompę ciepła z pewnością powierzę również Panu Piotrowi z Grupy Solar. Mega profesjonalizm!
Kristof0171 OnkelKristof0171 Onkel
10:27 02 Sep 22
Profesjonalizm w każdym calu.Ekipa bardzo sympatyczna pracująca w miłej atmosferze. Kontakt oraz rozmowa bardzo szczera co sprawia że ocena tej Firmy jest na najwyższym poziomie.Dziękuję za dobrze wykonaną pracę i Polecam wszystkim zainteresowanym.
PatrykPatryk
11:49 15 Feb 22
Bardzo fajna młoda ekipa, wpadają i robią robotę. Szef konkretny, jak mówi tak jest. Dobry kontakt, instalacja śmiga aż miło. Zostawiają po sobie porządek. Ceny uczciwe :) z czystym sumieniem mogę polecić. Pozdrowienia z Gilowic!
Marcin ŁuczakMarcin Łuczak
08:56 16 Dec 21
To już druga instalacja P.F wykonana przez GRUPE SOLAR na naszych budynkach. 100% Polecam. Jak byś my mieli robić nastęne instalacje to wybieramy tylko was.
Mateusz GołuszkaMateusz Gołuszka
16:21 13 Apr 21
Cóż mogę powiedzieć, kontakt bardzo dobry, doradztwo pierwsza klasa. Wszystko tak jak powinno być. Wytłumaczono mi wszystko i przedstawiono najbardziej korzystne warunki. Kolektory słoneczne, jak i cała instalacja działają bez zarzutów. Polecam !
js_loader

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny

Wypełnij formularz i umów się na konsultację. To nic nie kosztuje! Nasz doradca zaproponuje rozwiązania, które sprawdzą się u Ciebie najlepiej, oraz przygotuje wycenę inwestycji.