Grupa Solar. Poznaj nas bliżej.

solar

Od lat pomagamy naszym klientom oszczędzać pieniądze dzięki przyjaznym dla środowiska rozwiązaniom

Nasz zespół inżynierów oraz instalatorów już od 11 lat dostarcza najnowsze rozwiązania w zakresie techniki grzewczej i sanitarnej, a także odnawialnych źródeł energii.

Dzięki naszemu wsparciu Twój dom lub Twoja firma mogą stać się całkowicie niezależne od mediów dostarczanych z zewnątrz. Dzięki temu, że zajmujemy się montażem różnych instalacji: pomp ciepła, fotowoltaiki, kolektorów słonecznych, pomożemy Ci połączyć je w jeden wydajny system. Nie musisz szukać dodatkowych wykonawców – u nas w ramach jednej usługi otrzymasz indywidualny projekt, montaż i podłączenie.

O nas – w liczbach

Nasza przewaga to liczne zrealizowane inwestycje, milionowe kwoty wygranych przetargów i… tysiące zadowolonych klientów.

Wytrwale budujemy naszą silną pozycję na Polskim rynku. To dla Ciebie gwarancja profesjonalnie zrealizowanej inwestycji i fachowej opieki przez cały okres trwającej gwarancji.
0
Od tylu lat zdobywamy doświadczenie
0
Liczba wykonanych instalacji fotowoltaicznych
0 kW
Łączna moc instalacji w ostatnich 4 latach
0
Łączna wartość dotacji pozyskanych dla naszych klientów

Zaopiekujemy się Twoją inwestycją na każdym etapie. Możesz na nas polegać!

Wartości, które są nam szczególnie bliskie

Avatar
Edukacja

Wiemy, że tylko będąc na bieżąco z nowościami w branży, możemy zaoferować Ci najlepsze usługi.

Avatar 1
Zaufanie

Robimy wszystko, by na nie zasłużyć. Dbamy o przejrzyste warunki współpracy i o to, by ich dotrzymywać.

Avatar 2
Zespół

Łączą się w nim doświadczenie, wiedza i umiejętności wykształconych inżynierów oraz instalatorów.

Avatar 3
Rozwój

Nasza oferta regularnie się powiększa – to najlepszy dowód na to, jak się rozwijamy.

Avatar 4
Klienci

Bez nich nie byłoby naszego biznesu. To właśnie dla nich działamy, rozwijamy się i szukamy nowych rozwiązań.

Avatar 5
Wydajność

Wybieramy najnowsze technologie. Dzięki temu Twoja instalacja dostarczy Ci dokładnie tyle energii, ile potrzebujesz.

Avatar 6
Jakość

Stawiamy na sprawdzone, nowoczesne produkty i materiały, a także pracujemy starannie, zwracając uwagę na bezpieczeństwo.

Avatar 7
Środowisko

W naszych rozwiązaniach bazujemy na tym, co odnawialne i ekologiczne. Pomożemy Ci pozbyć się spalin oraz smogu z Twojego otoczenia..

Co zyskasz, jeśli powierzysz nam zadanie montażu instalacji fotowoltaicznej, pomp ciepła, magazynu energii lub kolektorów słonecznych

  • Czas – przejmiemy od Ciebie załatwianie formalności związanych z podłączeniem instalacji.
  • Pieniądze – zaprojektowana przez nas instalacja będzie wydajna i zapewni Ci maksymalną produkcję energii na własne potrzeby.
  • Spokój – zapewnimy Ci wsparcie na każdym etapie: od projektu, poprzez wykonanie, aż po podłączenie.
  • Bezpieczeństwo – Twoja instalacja będzie wykonana zgodnie z przepisami, a Ty otrzymasz od nas instruktaż w zakresie jej obsługi.
  • Życie w zgodzie ze środowiskiem – inwestując w fotowoltaikę, pompę ciepła, magazyn energii lub kolektory słoneczne
grupa solar 1

Opinie

Lukasz FrycLukasz Fryc
12:52 18 Dec 22
Z czystym sumieniem mogę polecić! Wszystkie prace robione zgodnie ze sztuka, bardzo szybko i profesjonalnie. 2 instalacje fotowoltaiczne zrobione u mnie i kilkanaście dla znajomych. Wszyscy pod wrażeniem! Kolejną inwestycję tym razem w pompę ciepła z pewnością powierzę również Panu Piotrowi z Grupy Solar. Mega profesjonalizm!
Kristof0171 OnkelKristof0171 Onkel
10:27 02 Sep 22
Profesjonalizm w każdym calu.Ekipa bardzo sympatyczna pracująca w miłej atmosferze. Kontakt oraz rozmowa bardzo szczera co sprawia że ocena tej Firmy jest na najwyższym poziomie.Dziękuję za dobrze wykonaną pracę i Polecam wszystkim zainteresowanym.
PatrykPatryk
11:49 15 Feb 22
Bardzo fajna młoda ekipa, wpadają i robią robotę. Szef konkretny, jak mówi tak jest. Dobry kontakt, instalacja śmiga aż miło. Zostawiają po sobie porządek. Ceny uczciwe 🙂 z czystym sumieniem mogę polecić. Pozdrowienia z Gilowic!
Marcin ŁuczakMarcin Łuczak
08:56 16 Dec 21
To już druga instalacja P.F wykonana przez GRUPE SOLAR na naszych budynkach. 100% Polecam. Jak byś my mieli robić nastęne instalacje to wybieramy tylko was.
Mateusz GołuszkaMateusz Gołuszka
16:21 13 Apr 21
Cóż mogę powiedzieć, kontakt bardzo dobry, doradztwo pierwsza klasa. Wszystko tak jak powinno być. Wytłumaczono mi wszystko i przedstawiono najbardziej korzystne warunki. Kolektory słoneczne, jak i cała instalacja działają bez zarzutów. Polecam !
js_loader

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny

Wypełnij formularz i umów się na konsultację. To nic nie kosztuje! Nasz doradca zaproponuje rozwiązania, które sprawdzą się u Ciebie najlepiej, oraz przygotuje wycenę inwestycji.