Instalacje fotowoltaiczne

Twoje własne źródło czystej, darmowej energii elektrycznej

Chcesz korzystać z możliwości, jakie dają nowe technologie, ale obawiasz się wysokich rachunków za prąd? Dzięki instalacji fotowoltaicznej podwyżki cen energii elektryczne przestaną być Twoim problemem! Zamontujemy dla Ciebie panele fotowoltaiczne, które będą wytwarzały prąd na Twoje potrzeby w bezpieczny, ekologiczny sposób. I to całkowicie za darmo!

Panele fotowoltaiczne to inwestycja, która zaczyna się zwracać zaraz po zamontowaniu. Im więcej energii wytworzysz i zmagazynujesz, tym mniej będziesz potrzebować tej dostarczanej z zewnątrz. A jeśli skorzystasz z dofinansowania fotowoltaiki, możesz liczyć na jeszcze szybszy zwrot z inwestycji!

Sprawdź, jak działa instalacja fotowoltaiczna

Dbamy o to, by nasi klienci wiedzieli, w co inwestują. Pokażemy Ci, jak działa instalacja fotowoltaiczna i jakie są jej najważniejsze zalety

Koncepcja instalacji fotowoltaicznej jest stosunkowo prosta. Można ją streścić w kilku punktach – znajdziesz je obok. Dla Ciebie, jako użytkownika, najważniejsze jest to, że odpowiednio zaprojektowana i wykonana instalacja fotowoltaiczna wytwarza duże ilości łatwo dostępnej energii elektrycznej.

Za jej pomocą możesz zasilać zarówno proste urządzenia RTV i AGD, jak i bardziej energochłonne instalacje: klimatyzację, ogrzewanie elektryczne czy pompę ciepła. To świetne rozwiązanie dla domu lub firmy!

Umieszczone w nasłonecznionym miejscu panele fotowoltaiczne pochłaniają promieniowanie słoneczne.

W ogniwach fotowoltaicznych energia słoneczna jest przetwarzana na energię elektryczną.

Za pomocą odpowiednich urządzeń (np. falownika) prąd jest transportowany z paneli do gniazdek elektrycznych.

Z wyprodukowanej w panelach fotowoltaicznych energii możesz korzystać na takich samych zasadach jak w przypadku prądu sieciowego.

Jak przebiega proces instalacji paneli fotowoltaicznych?

Audyt

Na miejscu sprawdzimy warunki do montażu modułów fotowoltaicznych. Obliczymy także Twoje zapotrzebowanie na prąd.

Umowa

U nas nie ma miejsca na niedomówienia. Przed realizacją podpiszemy umowę – dzięki temu będziesz wiedzieć, za co płacisz.

Projekt

Zawsze dostosowujemy rozwiązania do potrzeb klientów. W ten sposób instalacja może być wydajna i zapewnić Ci maksymalne oszczędności.

Instalacja

Zamontujemy moduły fotowoltaiczne w miejscu, które zapewni Ci jak najwyższą produkcję energii. Dopilnujemy, by instalacja była bezpieczna dla użytkowników.

Podłączenie

Pomożemy Ci na etapie formalności. Dzięki temu zgłoszenie instalacji do zakładu energetycznego przebiegnie szybko i bezproblemowo.

Umowa

U nas nie ma miejsca na niedomówienia. Przed realizacją podpiszemy umowę – dzięki temu będziesz wiedzieć, za co płacisz.

Instalacja

Zamontujemy moduły fotowoltaiczne w miejscu, które zapewni Ci jak najwyższą produkcję energii. Dopilnujemy, by instalacja była bezpieczna dla użytkowników.

Wsparcie

Wiemy, jak ważne jest, by nasi klienci czuli się bezpiecznie. Na nasze odpowiedzi na pytania i rozwiązywanie problemów możesz liczyć na każdym etapie.

Sprawdź, jak działamy

Od mikroinstalacji po duże inwestycje – pracujemy dla klientów prywatnych, zakładów pracy oraz jednostek samorządowych.
Chcesz zobaczyć, jak może wyglądać instalacja fotowoltaiczna, magazyn energii, pompa ciepła lub kolektory słoneczne w Twoim budynku? Zobacz przykłady naszych realizacji.

Opinie

Lukasz FrycLukasz Fryc
12:52 18 Dec 22
Z czystym sumieniem mogę polecić! Wszystkie prace robione zgodnie ze sztuka, bardzo szybko i profesjonalnie. 2 instalacje fotowoltaiczne zrobione u mnie i kilkanaście dla znajomych. Wszyscy pod wrażeniem! Kolejną inwestycję tym razem w pompę ciepła z pewnością powierzę również Panu Piotrowi z Grupy Solar. Mega profesjonalizm!
Kristof0171 OnkelKristof0171 Onkel
10:27 02 Sep 22
Profesjonalizm w każdym calu.Ekipa bardzo sympatyczna pracująca w miłej atmosferze. Kontakt oraz rozmowa bardzo szczera co sprawia że ocena tej Firmy jest na najwyższym poziomie.Dziękuję za dobrze wykonaną pracę i Polecam wszystkim zainteresowanym.
PatrykPatryk
11:49 15 Feb 22
Bardzo fajna młoda ekipa, wpadają i robią robotę. Szef konkretny, jak mówi tak jest. Dobry kontakt, instalacja śmiga aż miło. Zostawiają po sobie porządek. Ceny uczciwe :) z czystym sumieniem mogę polecić. Pozdrowienia z Gilowic!
Marcin ŁuczakMarcin Łuczak
08:56 16 Dec 21
To już druga instalacja P.F wykonana przez GRUPE SOLAR na naszych budynkach. 100% Polecam. Jak byś my mieli robić nastęne instalacje to wybieramy tylko was.
Mateusz GołuszkaMateusz Gołuszka
16:21 13 Apr 21
Cóż mogę powiedzieć, kontakt bardzo dobry, doradztwo pierwsza klasa. Wszystko tak jak powinno być. Wytłumaczono mi wszystko i przedstawiono najbardziej korzystne warunki. Kolektory słoneczne, jak i cała instalacja działają bez zarzutów. Polecam !
js_loader

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny

Wypełnij formularz i umów się na konsultację. To nic nie kosztuje! Nasz doradca zaproponuje rozwiązania, które sprawdzą się u Ciebie najlepiej, oraz przygotuje wycenę inwestycji.